Preferuję styl linework . Lubię subtelne i minimalistyczne tatuaże. Aczkolwiek zupełnie nie przeszkadza mi praca nad projektem na dużą skalę. Uważam, że każdy artysta powinien się rozwijać i doskonalić w branży, w której pracuję. Dlatego dołożę wszelkich starań, aby stać się dla Was lepszym mistrzem!
Linda W.
Będąc dość kreatywną osobą, miałam wiele różnych hobby. Rysowanie było kiedyś jednym z nich. Uwielbiam próbować nowych technik rysowania.

Kiedyś wpadłam na pomysł: "Dlaczego nie spróbować tatuaży?". Tak to się zaczęło. Nie zajmuję się tym tak długo, ale lubię dostrzegać postępy, próbować nowych technik. Podoba mi się także możliwość rozwoju twórczego, jaką daje ten zawód. Liczę, że już niedługo będę mogła tworzyć własne szkice i będę mogła znaleźć idealny tatuaż dla każdego.
Elena O.
Ja zawsze lubiłem rysować. Po pierwszym wykonanym tatuażu zdałem sobie sprawę, że chcę się rozwijać i zostać doświadczonym artystą, aby urzeczywistniać marzenia ludzi i widzieć uśmiechy po sesji. Chcę rozwijać się w stylu realizmu i wydaje mi się, że jestem na dobrej drodze.
Tomasz A.
Jest mistrzem swojej sprawy. Za plecami duże doświadczenie. Kreatywny i wesoły.
Alex Durant
ProTEAM